Łóżka z antresolą – tworzone na wymiar

Odpowiednie wykorzystanie niewielkiej przestrzeni w mieszkaniu lub domu to duże wyzwanie, jednak współczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania dają możliwość nie tylko aranżowania estetycznych, ale i funkcjonalnych pokojów – nawet tych o niewielkiej powierzchni. Przykładem na to są łóżka na wymiar z antresolą, które wykonujemy dla naszych Klientów z Warszawy i okolic.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, w pełni indywidualnie projektowane łóżka piętrowe, które będą dostosowane do powierzchni oraz wysokości danego pomieszczenia. Dzięki nim zyskasz możliwość aranżacji pokoju dziecka albo sypialni – zaoszczędzisz wiele miejsca, a do tego zyskasz komfort korzystania z danego pomieszczenia.

Dlaczego nasze łóżko piętrowe?

Specjalnością MezzaninesWarsaw są antresole z litego drewna, które tworzymy w oparciu o indywidualnie przygotowywane dla naszych Klientów projekty. Traktujemy je nie tylko jako element wyposażenia mieszkania, ale przede wszystkim wyrób niebanalny, który może znacząco poprawić jakość wystroju i funkcjonalność mieszkania lub domu.

Nasze łóżka piętrowe z antresolą to:

  • najlepsze materiały stosowane w produkcji, dzięki czemu wszystkie nasze rozwiązania są stabilne i estetyczne na przestrzeni wielu lat,
  • pełne bezpieczeństwo, które uzyskujemy zarówno dzięki solidności litego drewna, jak również doskonale przemyślanym projektom,
  • rozwiązania zarówno do sypialni (dla dorosłych), jak i pokoju dziecka (dla najmłodszych), które dadzą wygodę i… wiele radości,
  • w pełni indywidualne projekty, które dopasujesz do swojego mieszkania i domu – zapewniamy szeroki wybór możliwości,
  • najwyższa estetyka, która sprawi, że pomieszczenie będzie prezentować się oryginalnie i niebanalnie.

Jak tworzymy łóżka dla dzieci i dorosłych?

Przed wszystkim kompleksowo – od wysłuchania Twoich potrzeb, przez stworzenie projektu, aż do wykonania i montażu całej konstrukcji. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy mają do swojej dyspozycji nowoczesny warsztat i którzy są w stanie pojawić się we wskazanym przez Ciebie miejscu i możliwie jak najszybciej wykonać łóżko z antresolą – w Warszawie lub okolicznych miejscowościach.

Celem naszych działań jest stworzenie takiego rozwiązania, które z jednej strony będzie wytrzymałe na lata, a z drugiej zachwyci swoją estetyką i funkcjonalnością. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w pełni indywidualnie i jesteśmy w stanie zaoferować bardzo różnorodne łóżka na wymiar – zarówno do niskich mieszkań, jak i wysokich domów.

Antresola łóżko piętrowe Warszawa

Jeżeli interesuje Cię łóżko piętrowe najwyższej jakości, skontaktuj się z naszymi specjalistami i przedstaw swoje potrzeby. Możesz również sprawdzić na żywo nasze produkty – posiadamy dwa apartamenty pokazowe, w których zobaczysz jak prezentują się nasze antresole i dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję.